Your Universal Remote Control Center
RemoteCentral.com
View Remote Central Member Profile
Up level
Up level
The following page was printed from RemoteCentral.com:

Login:
Pass:
 
 

Personal Information
User Name:mahsa580
Email:
ms54ggmlm
Please note that in order to prevent email harvesting, the address displayed above has been "munged" and cannot be cut-and-paste - you must manually type it as you see it into your email application.
RC Mail:Login to send a private message!
About Me:فلزیاب‌ها سال‌هاست که وجود داشته‌اند و برای همه چیز از ساحل گرفته تا امنیت در رویدادها و ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. فلزیاب وسیله ای است که وجود فلز را در نزدیکی و یا در یک مکان خاص تشخیص می دهد. فلزیاب ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند، از دستگاه های دستی گرفته تا ماشین های بزرگتر مورد استفاده در فرودگاه ها و مکان های دیگر.

یکفلزیاباز چندین قسمت از جمله یک سیم پیچ جستجو، جعبه کنترل و یک دسته تشکیل شده است. سیم پیچ جستجو بخشی از فلزیاب است که روی زمین قرار می گیرد و میدان الکتریکی از خود ساطع می کند. با حرکت سیم پیچ، وجود فلز را حس می کند و سیگنالی را به جعبه کنترل می فرستد. بسته به نوع فلزیاب، جعبه کنترل ممکن است نشانه های صوتی یا بصری را هنگام شناسایی اشیاء فلزی ارائه دهد. علاوه بر این، جعبه کنترل ممکن است دارای ویژگی های دیگری مانند حساسیت قابل تنظیم و کنترل تشخیص باشد.

دسته فلزیاب برای کنترل سیم پیچ جستجو و حمل دستگاه استفاده می شود.فلزیاب‌های دستی معمولاً سبک‌تر و قابل حمل‌تر از انواع دیگر هستند، که آن‌ها را برای ساحل زدن یا استفاده در مناطق پرجمعیت ایده‌آل می‌کند. علاوه بر مدل های سبک وزن، برخی از فلزیاب ها به گونه ای طراحی شده اند که ضد آب بوده و قادر به تشخیص فلز در آب هستند.

فلزیاب ها در تنظیمات مختلفی مانند سواحل عمومی، محوطه های ضایعات فلزی، سایت های ساخت و ساز، سایت های باستان شناسی، معادن و در فرودگاه ها و سایر پست های بازرسی امنیتی استفاده می شوند. در فرودگاه ها، فلزیاب ها برای شناسایی اشیاء فلزی که می توانند تهدیدی برای ایمنی خطوط هوایی باشند، مانند سلاح یا وسایل انفجاری استفاده می شود.گنج یاب‌ها همچنین می‌توانند در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی برای شناسایی سریع اجسام فلزی، مانند دستگاه‌های پزشکی قابل کاشت، در داخل بدن بیمار استفاده شوند.

علاوه بر تشخیص در تنظیمات امنیتی، تشخیص فلز نیز یک سرگرمی محبوب است. بسیاری از مسافران ساحلی و کمپینگ ها از فلزیاب برای یافتن سکه ها، جواهرات و سایر اشیاء فلزی استفاده می کنند. فلزیاب ها در مدل ها و قیمت های مختلفی عرضه می شوند، از فلزیاب های معمولی برای علاقه مندان گرفته تا ردیاب های پیشرفته تر و تخصصی که توسط حرفه ای ها استفاده می شود.

استفاده ازفلزیابها در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، زیرا افراد بیشتری از آنها برای مقاصد امنیتی، تفریحی و حتی پزشکی استفاده می کنند. چه در حال جستجوی سکه های گمشده در ساحل باشید و چه در حال تامین امنیت در فرودگاه باشید، فلزیاب ها می توانند اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. با فلزیاب مناسب، شما قادر خواهید بود وجود فلز را در یک منطقه به طور دقیق و دقیق تشخیص دهید. اگر به دنبال فلزیاب هستید، حتما تحقیقات خود را انجام دهید تا دستگاه مناسب خود را پیدا کنید.
User Statistics
Status:New Member
Registered:May 31, 2024
- Has been a member for 1 month, 15 days.
Forum Posts:0
Last Post:N/A
User Search:

Hosting Services by ipHouse