Your Universal Remote Control Center
RemoteCentral.com
View Remote Central Member Profile
Up level
Up level
The following page was printed from RemoteCentral.com:

Login:
Pass:
 
 

Personal Information
User Name:hengamehrad
Company:دستگاه پلاسما جت
Email:
pelexer1erfenews.r
Please note that in order to prevent email harvesting, the address displayed above has been "munged" and cannot be cut-and-paste - you must manually type it as you see it into your email application.
RC Mail:Login to send a private message!
About Me:

چه کسی می تواند درمان را انجام دهد؟
پلاسما توجه زیادی را به خود جلب کرده است زیرا جایگزین غیر جراحی برای بلفاروپلاستی (یا جراحی پلک) است. واقعاً هیچ درمانی معادلی برای چشم خارج از جراحی پلاستیک وجود ندارد.


سدی اسمیت، مدیر آموزش و همچنین برای پوست می گوید:قیمت دستگاه پلاسما جت مشتریان همچنین معمولاً درخواست درمان بلفاروپلاستی با دستگاه پلاسما لیفت کریستال کلیر - که یک دستگاه پلاسمای نیتروژن پالسی است که با انرژی خروجی کمتری با یک پروب بزرگتر از دستگاه های درجه زیبایی درمان می شود - می کنند. سفت شدن پشت دست ها نشانه های دیگر عبارتند از خطوط اخم، پنجه کلاغی، چین های بینی، بزرگ شدن خط فک و شل شدن پوست در بازوها، ، گردن و....


یاردلی توضیح می‌دهد که قلم آکور دارای فناوری NF+ داخلی است، به این معنی که قدرت انرژی حرارتی هر چه بیشتر به سمت پوست می‌رود کاهش می‌یابد. دستگاه پلاسما جتاین تحویل با فرکانس پایین برای سطحی نگه داشتن ناحیه درمان در نظر گرفته شده است، اما به دستگاه اجازه می دهد تا با خیال راحت در یک منطقه بزرگتر کار کند و تورم و قرمزی را کاهش دهد.


برخی از انواع فناوری پلاسما را نیز می توان برای جوانسازی کل صورت استفاده کرد. هاردی می‌گوید،بهترین دستگاه پلاسما جتبه عنوان یک هندپیس جدید برای دستگاه موجود درمان 20 دقیقه‌ای سالن پلاسما را می‌توان در هر آرایشگاهی برای درمان نگرانی‌های مربوط به پیری مانند خطوط ریز، چین و چروک و آسیب‌های ناشی از نور خورشید گنجاند. "درمان بدون درد است و هیچ گونه منع مصرفی وجود ندارد."

User Statistics
Status:Junior Member
Registered:January 13, 2022
- Has been a member for 5 months, 24 days.
Forum Posts:0
Last Post:N/A
User Search:

Hosting Services by ipHouse